שירותים

 

סוכנות שיווק דיגיטלית לעיצוב מלא

ים הUX/UI עיצוב ממשק משתמש

UID , עיצוב ממשק משתמש – לא משנה איך תקראו לזה ממשק המשתמש הוא השער שדרכו משתמשים מקיימים אינטראקציה עם המצורים או השירותים שלך. באופן מקוון או לא מקוון זה אותו רעיון. יש לומר כי ממשק משתמש מתוכנן היטב ישלם על עצמו ועוד, באופן משמעותי יותר. אנו לוקחים בחשבון את שיטות העבודה המומלצות במגוון תחומים כגון, עיצוב חזותי, שמישות, ארכיטקורת מידע ועיצוב אינטראקציה ליצירת ממשקי משתמש מצויינים. הממשקים שלנו בנויות בצורה נעימה וקלה ויעילה למשתמשים והן צעניקות לך יתרון תחרותי.

מערת FACEBOOK ניהול ושיווק

שיווק במידה החברתית (SMM): הוא סוג של שיווק באינטרנט אשר כרוך ביצירת תוכן אינטראקטיבי ברשתות החברתיות, למשל: FACEBOOK, TWITTER, GOOGLE+, INSTAGRAM על מנת להשיג את מטרות השיווק והמיתוג שלך. אנו משקיעים במיוחד בניהול פייסבוק, פייסבוק הוא מקום שאנשים הולכים אליו בשביל להירגע, להינות ולשוחח עם חברים. פייסבוק הינה פלטפורמה זמינה וידידותית, הדורשת אסרטגיה שיווקית חברתית , בזמן שהיא לא שוחכת לשמור על טון קל וידידיותי. אנחנו הקפטנים של ספינת הפייסבוק ואנו מנווטים במדיה בין ימים ואוקיאנוסים כפי שאנו רואים לנכון.

עץ המיתוג

ללא מעצורים על ידי האמנה, צוות של "מדיה פיראט" גרפיקאים יצרתיים, יבנו אסטרטגיות מותג בשילוב מחקר שווקי כדי ליצור שהות ייחודית עבור החברה שלך. אנו ממירים את הידע החזותי העצום שלנו בפרונות חזותיים כגון.
• עיצוב לוגו
• עיצוב שילוט
• עיצוב תדמיץ (פליירים, חוברות באנרים כרטיסי ביקור ועוד..)
• שירותי מיתוג (עיצוב, דפוס, ומדיה חברתית)

עיצוב ובניית אתרים דמיוניים

ב"פיראט מדיה" אנו גם עוסקים בפיתוח ועיצוב אתר איטרנט, אנו יוצרים כל דבר! החל מפורטלים מורכבים מקוונים ודינמיים, אתרי מסחר (E-commerce) ועד לאתרים פשוטים כדי לקדם את המותג שלך. הצוות שלנו הוא צוות מיומן מאוד החל ממעצבי אתרים,ועד למפתחים ומתכנתים, שערוכים לספק לך את מיטב העיצובים ותוכן ידידותי שיתאים לך למפרט המדויק הבא: • עיצוב אתרים סטנדרטי
• עיצוב אתר – למסחר דיגיטלי
• ניהול האתר
• ניהול האחסון

חוף לשורדים

שיווק דיגיטלי מתייחס לשיווק מוצרים או שירותים באמצעות שימוש בטכנולוגיות דיגיטליות, בעיקר באינטרנט (מנועי חיפוש,אתרי אינטרנט, מדיה חברתית) אך הוא כולל גם טלפונים ניידים, אפליקציות, פרסום לתצוגה וכל מדיה דיגיטלית אחרת. שיווק דיגיטלי לא מאפשר רק שיווק מותאם אישית לחברות גדולות, אלא מאפשר גישה לשוק השיווק ההמוני גם לעסקים בגדלים שונים, במחיר סביר. האם אתה משתמש באסטרטגיית השיווק הדיגטלי? אנחנו הקפטנים של ספינת השיווק , אנו חוטפים את כלי המים ומנווטים בין הימים והאוקיינוסים הדיגיטלים כפי שאנו רואים לנכון. קבל עוד היום אתר אינטרנט דינאמי בעל נוכחות.

מפרץ ניוזלטר ודפי נחיתה

: היא אסטרטגיה שיווקית דיגיטלית בכוללת שליחת הודעות דוא"ל מסחריות, בדרך כלל לקבוצה של אנשים נבחרים. במובן הרחב יותר, כל דוא"ל שישלח ללקוח פוטנציאלי או לקוח קיים יכול להיחשב שיווק בדוא"ל. השימוש בדוא"ל כרוך בדרך כלל לפרסום, בקשות עסקיות, שידול לקנייה ומכירה, והוא מכוון בדרך כלל לבניית נאמנות, אמון, או מודעות למותג. אנו מסייעים לבעלי עסקים עם מיטב שירותי השיווק בדוא"ל כדי להתאים את מטרותיהם ובסופו של דבר להגיע לקהל היעד שלהם/ לקוחות.
• יחסי ציבור דיגיטלים
• ייעוץ שיווקי דיגטלי